0594 - 248777 | info@renovadak.nl
Snelle levering
Bestellingscheck
Offerte op maat
Renovadak
Het product is succesvol aan uw winkelwagen toegevoegd
Aantal
Totaal
Er zijn 0 artikelen in uw winkelwagen. Er is 1 artikel in uw winkelwagen.
Totaal producten
Totaal verzendkosten  To be determined
Totaal
Ga door met winkelen Doorgaan naar betalen

Unidek Aero PD dakplaten

Prijs (excl. btw)
€ ....
Prijs (incl. btw)

€ ....

Aantal stuks
Totaal (incl. btw)

€ ....

Totaal (excl. btw)

€ ....

Product succesvol toegevoegd aan offerte
Hoeveelheid
totaal
Er zijn 0 producten toegevoegd aan uw offerte Er is 1 product in uw offerte
totaal (incl. btw)
Doorgaan met winkelen Ga naar offerte

Constructief alles-in-1 dakelement voor platte en licht hellende daken

Productomschrijving
Unidek Aero PD is een isolerend alles-in-1 dakelement met een kern van brandvertragend gemodificeerd EPS Platinum, voorzien van 4 geïntegreerde verstijvers van 19 mm hoog en 45 mm breed. De buitenzijde is voorzien van een 12 mm OSB III. De binnenzijde is voorzien van een 12 mm gipskartonplaat, die tussen 2 verstijvers is aangebracht, afgewerkt met een 3 mm spaanplaat voorzien van een witte zichtzijde met geïntegreerde dampremmende laag.

156805

ToepassingNieuwbouw
Specificaties
Producttype 3.55.06.06.3
Rc-waarde3.635.156.186.31
Rd-waarde3.605.106.156.25
Minimale lengte in mm2000200020002000
Maximale lengte in mm7450745074507450
Breedte in mm1020102010201020
Totaaldikte in mm139186218222
Totaalgewicht in kg/m²2323,824,324,4
Rw-waarde (dB) 31313131
Ra-waarde, spectrum 1/2 (dB(A))28/2528/2528/2528/25
Levertijd in werkdagen*4-84-84-84-8
* Levertijd onder voorbehoud.
Overspanningen (per veld, windgebied 3, onbebouwd) in mm
Producttype 3.55.06.06.3
1-velds2900365041504200
Meervelds3400430048504900

Technisch handboek pdf

Overige accessoires